Background

DP Workers

Агенство DP WORKERS об‘єднує групу компаній які успішно працюють в сфері працевлаштування на території Польщі, Чехії та України більш ніж 10 років. За час роботи співробітниками компанії успішно оформлено документів та працевлаштовано десятки тисяч працівників з України та інших країн. Агенство має філії та представників у різних куточках України. У 2019 році планується відкриття представництва компанії у Німетчині. Агенство оформлює документи та залучає працівників та спеціалістів з Бангладешу, Непалу, Азербайджану, Узбекистану та Казахстану.


Ми перевіряємо кандидатів також з точки зору освіти, знання мови та законності документів та дозволів – особливо у випадку виконання робіт, що вимагають спеціальних дозволів. Проводимо відбір потенційних працівників, беручи до уваги усі вимоги працедавців щодо їхньої компетенції та кваліфікації. Крім цього, ми беремо на себе вирішення усіх необхідних формальностей, щоб робота у Польщі була легальною.


Агентство з працевлаштування DP WORCERS це партнер, про співпрацю з яким варто розпочати. Ми забезпечуємо річні та дворічні поїздки на роботу особам із східної Європи та Азії, зацікавленим у працевлаштуванні у Польщі. Ми працюємо легально на підставі Свідоцтва Реєстру Агентства з Працевлаштування.


Послугами нашого агентства користуються, як великі корпорації, так і малі підприємства. Ми проводимо набір в наших філіалах в Польщі та за її межами. Ми шукаємо кандидатів для постійної та сезонної роботи в Польщі. Ми забезпечуємо послуги з набору працівників на дуже високому рівні, гарантуючи нашим партнерам відбір кандидатів згідно з вимогами посади, що пропонується. Крім цього, ми допомагаємо у вирішенні формальностей, пов’язаних із працевлаштуванням іноземця.


Наш девіз «Порядність, надійність, відповідальність»

Ваша кар'єра в DP Workers

Якщо ви є незалежною людиною і відкриті для нових викликів. Ви маєте досвід роботи в галузі кадрових послуг. Ви шукаєте роботодавця, який допоможе вам розвинути свій потенціал - ваше місце серед нас! Ми пропонуємо вам можливість взяти участь у створенні нового бренду на ринку підбору персоналу, а також інтенсивному професійному розвитку та роботі в динамічній, активній команді.

Background

Ви хочете скористатися службою рекрутингу чи ви є працівником і чи шукаєте роботу?